Свободата днес и тук 11 Февруари 2025  
Начало
  
  Свободата, Санчо, е едно от най-ценните блага - Дон Кихот Свободата, брат, е нещо изключително - Джендема  
 

Пл. Устинов: Ал. Петров беше във връзка с Първанов, Сакскобургготски, Филчев

« назад   Изпечатай   Изпрати на приятел   
Фрогнюз, http://www.frognews.bg/

Връзката му с Никола Филчев не е мит; свидетел съм на десетки срещи в "Златния телец", на които бяха свидетели и 10-20 човека от НСО; много вероятно от Петров да е дошло нареждането за отвличането на Ангел Бончев.

Бяхме близки с Ал. Петров от 1993 г. до 2007г., обяви по ТВ 7 Пламен Устинов, един от най-близките хора до Алексей Петров, сега свидетел по делото Октопод. Вярно е, че фирма на Алексей Петров се грижеше за сигурността на Георги Първанов, преди да стане президент. същата фирма "Атлас" охраняваше и Симеон Сакскобургготски, преди той да стане премиер. Впоследствие "Ипон замести "Алфа секюрити" и "Атлас", заради скандал. Служители на двете фирми откраднали пистолет на служител на НСО и заради тези разправии Симеон Сакскобургготски се отказа от техните услуги и привлече фирмата на Бойко Борисов "Ипон", обясни Устинов.

Имало идея Петров да влезе във властта, но след атентата на басейна Спартак, това секнало. Носели се и слухове из басейна Спартак, че Петров имал отношение към атентата срещу Цветелина Бориславова, тогавашна приятелка на Борисов.

Ал. Петров посещавал Сакскобургготски, сигурно не е секнала и връзката с Първанов, връзката с Н. Филчев не е мит, аз съм свидетел на десетки срещи в "Златния телец", на които бяха свидетели и 10-20 човека от НСО. Синът му си тренирал на басейна, Филчев вечерял в ресторанта на определена маса.

Поръчката за убийството на Гриша Ганчев получихме аз и още двама души, никой не искаше да я изпълни, аз предупредих Ганчев, който ми каза, че е възможно да уведоми президента. Емил Бончев ми каза, че е имало такава среща при президента. Има връзка отвличането на Ангел Бончев с всичко това; чувал съм от устата на Петров, че възможно да стане отвличане на близък до Ганчев, за да се осъществи натиск заради бизнес. Устинов 3 пъти търсил Бончев, за да го предупреди, но двамата така и не се видели. По мойта логика е много вероятно от Петров да е дошло нареждането за отвличането на Ангел Бончев, а групата на Наглите да са го изпълнили.

 


 
Отказът на президента Плевнелиев да се кандидатира за втори мнадат е:
  резултати


Бюлетин

Въведете вашия имейл адрес за да получавате по-важните неща от Svobodata.com.




Svobodata.com не носи отговорност за съдържанието и авторските права на препечатани статии - като винаги посочва име на автор и линк на първоначалната публикация.



Подкрепете Откритото писмо на Едвин Сугарев до главния прокурор Сотир Цацаров, с което се иска започването на наказателно производство срещу лицето Сергей Дмитриевич Станишев, бивш министър-председател на България, заради причинени от негови действия или бездействия щети в размер на милиарди лева. Можете да изразите подкрепата си чрез петиция на адрес: http://www.peticiq.com/otkrito_pismo_sugarev



 



Story of Stuff



Подкрепете този сайт





Red House Sofia




Valid XHTML 1.0 Transitional